Het uitje van buurtvereniging D’n Eik in Heesch heeft ieder jaar een thema. Dit jaar was het thema “Brabant” en dan mag de originele “Ik Hou Van Brabant” spelshow natuurlijjk niet ontbreken!
Zojuist stonden we nog met een buurtvereniging in Heeswijk de Welcome On Board show te spelen. Niet veel later waren we alweer in Heesch met de Ik Hou Van Brabant spelshow. Alles en iedereen van de buurt was rood met wit, geheel in Brabant stijl. De 3 teams waren zo gevormd en al snel werd er gestreden onder het genot van de nodige biertjes en wijntjes. Al snel stond team rood aan kop en het is maar zelden dat een team bij de pauze met een score van minder dan 10 punten staat. Team Wit is dat vandaag gelukt met 5 punten… Gelukkig werden er in de tweede helft door team blauw en team wit toch nog flink wat punten gescoord waardoor bij de finale toch nog alles mogelijk was.
De einduitslag was als volgt:
Het is niet meer mogelijk om een reactie achter te laten
Bart derksen
3 juli 2019 om 20:27Ik wil jullie bedanken voor de super leuke avond namens onze buurtvereniging d n eik. We hebben het echt super leuk gehad bedankt